Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

| Reality Chomutovska

Vřele doporučujeme. Během koupě i prodeje nemovitosti, jsme byli maximálně spokojeni. Vstřícnost, poctivost, upřímnost, rychlost, ochota. Děkujeme a přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků!

 

 
“Maximální spokojenost s prací paní Kateřiny Peksové. Ještě jednou děkuji za rychlý a profesionální prodej nemovitosti. Jestli někdo hledá osobní přístup spojený s maximální profesionalitou, tak můžu jen doporučit. Tomáš M.”
 - Tomáš Mrkvička  8. listopadu 2018
Já Vám moc děkuji a hlavně za příjemnou a skvělou spolupráci. Kateřina 
Reality Chomutovska - Kateřina Peksová 

 

 

Viktorie Bleshka
 8. listopadu 2018
Rychlá, pohotová, vyřeší každý problém! Děkujeme Vám Káťo za všechno!
 
Martin Richter napsal(a) recenzi na Kateřina Peksová, realitní expert – Hvězdičky (5)
 
30. října · 

Děkuji slečně Peksové za rychlý, ochotný a profesionální prodej nemovitosti. Vřele doporučuji všem.

 

 

Martin Hladík napsal(a) recenzi na Kateřina Peksová, realitní expert – Hvězdičky (5)
 
20. červen · 

Rychlost, spolehlivost a kvalita, profesionál na svém místě.

 
Lada Severová:   
1. února 
“Děkuji paní Kateřině Peksové za profesionální, ale i lidský přístup ke své práci. Pomohla nám sehnat nájemce a když se po krátké době rozhodli odstěhovat, opět nám pomohla. Našla jiné a vše zařídila rychle a bezproblémově. Stačila komunikace po telefonu, o vše se postarala sama. Velice jste nám pomohla, ušetřila jste nám čas s vyřizováním a dojížděním. Jste super, díky moc, Lada Severová.”

 

 

libuna 6:
18. ledna 
“Také bych chtěla Kačce poděkovat za rychlý a bezproblémový prodej synova bytu. Syn už nebydlí v KNO, přesto sem ani jednou nemusel přijet a vše se vyřídilo jen s jeho plnou mocí. Je šikovná, rychlá a ochotná :-) Libuše Chamulová”

 

Chamula Radek napsal(a) recenzi na Kateřina Peksová, realitní expert – Hvězdičky (5)

Rychla a spolehliva ! TOP

 
Vlaďka Trnková napsal(a) recenzi na Kateřina Peksová, realitní expert – Hvězdičky (5)

Skvělý pohotový profesionální přístup. Všeobecný rozhled a znalost trhu, díky kterým může přesně nabídnout to co člověk potřebuje. Nic pro ní není nemožné a snaží se vždy uspokojit veškeré potřeby a přání svých klientů na 100%. Vřele doporučuji

 

Marta Polívková napsal(a) recenzi na Kateřina Peksová, realitní expert – Hvězdičky (5)

Naprostá spokojenost. Profesionální přístup.
Člověk na svém místě.

Martina Kosanova

 
 
 
 
 
 
 · 14. červen 2017
Děkuji za pomoc při prodeji bytu. Skvělá komunikace a proaktivní přístup. Vše proběhlo velmi snadno a rychle. Rozhodně mohu spolupráci s paní Peksovou vřele doporučit.
 

Marie Tomsová:

21. dubna 

“Děkujeme pí. Kateřině Peksové za zprostředkování koupě bytu. Profesionální a rychlé jednání, ochotná, vše vyřídila rychle a bezchybně, denně s námi byla v kontaktu. Všem vřele doporučuji. Ještě jednou pí. Peksová děkují Tomsovi”

 
16 duben v 17:43
Velice bych chtěla poděkovat paní Peksové za ochotu a vyřízení všech potřebných formalit spojených s hypotečním úvěrem a celkově s koupí nemovitosti. Ještě jednou děkuji Rovenská
 
Václav Kocum 
15 únor · 
 

Naprostá spokojenost, vše nám paní Peksová zařídila, poradila. Všem doporučujeme

děkujeme Kocumovi

Nemá smysl se moc rozepisovat. Prostě nikoho jiného nehledejte, protože slečna Peksová je jediný skutečný realitní makléř široko daleko. Ostatní jsou jen prodavači a nakupčí. Ještě jednou moc se ženou a synem děkujeme.

Velice slušné a rychle jednání,byli jsme maximálně spokojeni, doporučujeme.

Velmi ochotná, milá a vstřícná :) kupovali jsme i prodávali a VŠE bez problémů a zbytečného zdržování! DOPORUČUJI VŠEM a ještě jednou moc děkujeme!

 

Velmi příjemná spolupráce, naslouchá přáním a potřebám zákazníka. Nemám co vytknout. Takových čestných, poctivých a pracovitých lidí by svět realit potřeboval více. Doporučuji všem, kteří chtějí klidně spát a přenechat veškeré starosti na odborníkovi, jakým paní Peksová v oblasti realit bezesporu je. Milá paní Peksová, vážíme si práce, kterou jste pro naši rodinu vykonala a oceňujeme Váš citlivý přístup. Děkujeme Vám :)

Marcela Tůmová:

"Byli jsme naprosto spokojení, rychle jednání, příjemné vystupování,dobře vypracována prezentace mohu jen doporučit"

 

Magda Pořická:

“Dobrý den. Chtěla bych jménem přítele poděkovat paní Kateřině Peksové za zprostředkování prodeje bytu. Zařídila a vyřídila vše co je k takovému prodeji potřeba i nad rámec svých povinností. Vynikající komunikace během celého prodeje. Děkujeme Vaněk a Pořická”

 

Veronika Hůlová:

"Slečna Peksova, nám hledala byt. Její úžasná spolupráce po krátké době naplnila naše očekávání a dnes bydlíme v krásném velkém bytečku. Vše zařídila a na nás čekal jen podpis kupní smlouvy. Děkujeme a doporučujeme. Profesionální přístup. Velmi oceňuji i pomoc s přípravou smluv při pořizování zahrádky (mimo jeji rk)."

Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Máte otázku?